Рівненська прокуратура шукає організаторів поїздок на антимайдан

Прокуратура повідомила голову Рівненської облради Михайла Кириллова, що шукає організаторів поїздок на антимайдан. Про це йдеться у листі направленому на ім’я голови Рівненської обласної ради за підписом прокурора області Сергія Кубрака.

Нагадаємо, що на останній сесії обласної ради Михайло Кириллов публічно поскаржився на те, що до сьогодні, ніхто не притягнутий до відповідальності за організацію поїздок на антимайдан.
 
Тож прокуратура повідомляє, що перевіривши журналістські публікації в яких висвітлювалася тема організації виїздів на антимайдан громадян з Рівненщини, де містяться відомості про вчинення  посадовими особами окремих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування установ та організацій протиправних дій, прокуратура зобов’язала  УМВС України в Рівненській області організувати  відповідні перевірки. 

В результаті, зібрану інформацію зареєстровано в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчиненні кримінальні правопорушення та приєднано до матеріалів кримінального провадження. На даний час триває досудове розслідування, - йдеться у листі на ім’я голови Рівненської обласної ради.

Коментарі

Шостюк Галина Михайлівна в Острозькому районі цим активно займалась і всі це знають. Якщо захочуть справді, то всіх знайдуть.
Гресько Роман Яремович - рівненський міський земельник фінансував ці поїздки...

ти,не українець,бо серед них таких дебілів не буває...

Той Кірілов відмовився від батька, живе з Танькою "сто баксів", свариться з Рибачком, налаштував проти себе більше половини депутатського корпусу. І замість того щоб об"єднувати всіх жителів області проти зовнішнього ворога хоче влаштувати "полювання на відьом" Розуміємо - потрібно відвернути увагу людей від цін на продукти, які виросли вдвічі, від дорогого бензину і долара, від цін на комуналку. Нічого Кабмін ще газ Азоту перекриє то Кірілова прийде виносити з кабінету 4000 працюючих, але він скаже, що це антимайданівці "понаєхалі".

А ще Коба Микола Павлович, колись дуже шанований у Квасилові тренер дзюдо. Теж член партії регіонів, депутат рівенської райради

Наприклад, Бушко Людмила Миколаївна, депутат Рівненської районної ради, член партії регіонів, приватний підприємець. Активний організатор антимайдану. Увесь Клевань підтвердить як вона збирала та відправляла на антимайдан автобуси і платила по 200 грн. продажним піда.расам.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.