Понад 144,4 мільйонів гривень сплатили платники Дубенщини

Саме така сума податків і зборів надійшла до бюджетів усіх рівнів від платників Дубенщини за 9 місяців поточного року. З них до Державного бюджету сплачено  50,5 мільйонів гривень, а до місцевого – понад  93,9 мільйонів гривень. Про це повідомила начальник Дубенської ОДПІ Зоя Хоній.

Основними джерелами поповнення державної казни у січні-вересні 2014 року є: податок на додану вартість, якого сплачено до бюджету  понад 15,5 мільйонів гривень,  податку на прибуток від місцевих підприємств забезпечено на суму 10,8 мільйонів гривень

Окрім того, за вказаний період платникам відшкодовано податку на додану вартість грошовими коштами у розмірі 1,6 мільйонів гривень.

Варто зазначити, що платники Дубенщини з початку введення військового збору вже перерахували до скарбниці держави 1,4 мільйони гривень, у т.ч. за вересень – 891,3 тисяч гривень.

До місцевого бюджету за 9 місяців поточного року надійшло на 6,9 мільйонів гривень більше платежів, ніж за відповідний період минулого року. Традиційно питома вага надходжень місцевого бюджету припадає на податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено близько 62,3 мільйонів гривень. У порівнянні з минулорічним періодом  ця сума зросла майже на 8 мільйонів гривень.

Крім того, від плати за землю надійшло понад 10,7 мільйонів гривень. Представники малого і середнього бізнесу Дубенщини, які застосовують спрощену систему оподаткування, перерахували до місцевого бюджету понад 9,1 мільйонів гривень єдиного податку, що на 1,4 мільйони гривень більше минулорічного показника.

Також на особливому контролі в інспекції перерахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для виплати пенсій, допомог, стипендій, ін. соціальних виплат громадянам. На сьогодні надходження єдиного внеску склали  164,9 мільйонів гривень.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.