У Рівному оголосили боротьбу з пластиковими пакетами

Зменшити кількість використання пластикових пакетів, замінивши їх багаторазовими екоторбинками, пропонують у Рівному. Запроваджує таку ініціативу ТзОВ «Санком-Рівне».

За словами директора підприємства Святослава Євтушенка, зараз питання збереження довкілля у місті, області, країні вкрай актуальне.

- «Санком» запроваджує у Рівному низку ініціатив, аби зберегти довкілля. Серед них роздільний збір сміття, відстоювання запуску сміттєпереробного заводу тощо. Також ми пропонуємо рівнянам замінити шкідливі пластикові пакети, які кожен з нас використовує у побуті, на екологічні торбинки. Вони виготовлені з екологічно безпечного матеріалу та придатні для багаторазового використання. Більшість країн світу вже давно використовують екоторбинки замість поліетиленових і пластикових пакетів. Практика їх розповсюдження є й у деяких містах України. Зараз такі екоторбинки «Санком» дарує активістам компанії, які збирають підписи за відновлення роботи сміттєпереробного заводу та своїм клієнтам, які беруть активну участь в акціях підприємства, - зазначив Святослав Євтушенко.

На жаль, у Рівному немає у вільному продажі екоторбинок. Тому компанія пропонує рівнянам, які підтримають ініціативу переходу на такі екологічні пакети, придбати їх в офісі компанії за адресою: вул. Шевченка, 45 (1 поверх). Замовити екоторбинки можна й на різноманітних сайтах в Інтернеті, повідомляє прес-служба "Санком".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.