На Рівненщині адміністрація медзакладу незаконно нараховувала персоналу надбавки

Прокуратурою Березнівського району внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом вчинення службовими особами одного із комунальних закладів охорони здоровʼя службової недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України).

- Встановлено, що службовці незаконно донарахували та виплатили медичному персоналу доплати до посадових окладів за використання дезінфікувальних засобів без їх фактичної наявності. Внаслідок таких незаконних дій бюджету району завдано збитків на загальну суму близько 200 тис грн., - повідомила прокурор Березнівського району Ніна Ютовець.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено здійснювати органам внутрішніх справ, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області. 

Коментарі

Наша українська влада "останню шкуру" з простачків знімає, а сама на курсі долара мілліардні капітали колотить. ГАНЬБА!!!

.... в медперсоналу і так мізерна зарплата...виявляється їм і копійчана надбавка незаконна.!!!! тепер якийсь " жирний " держпосадоваць недокладе собі в кешеню собі в кешеню 200тис.- це "він" напевне прокуроську перевірку і влаштував.....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.