У Рівному презентували прем'єру українського фільму "Такі красиві люди"

Вчора, 7 жовтня, у  кінотеатрі "ЕРА" відбувся прем’єрний показ широкоформатного фільму, філософської драми "Такі красиві люди". 

Стрічка "Такі красиві люди" є дебютною повнометражною роботою Дмитра Мойсеєва, знята вона на Національній кіностудії ім. О. Довженка за держзамовленням.

Рівне стало одним із перших міст, де фільм вийшов в прокат. Мабуть це і стало однією із причин того, що на прес-конференцію із режисером стрічки завітало чимало рівнян. Впродовж години гості кінотеатру "ЕРА" задавали запитання для режисер Дмитра Мойсеєва, цікавилися джерелами фінансування стрічки та особливостями підбору акторського складу. Тому , незабаром читайте на сайті "ВСЕ" ексклюзивне інтерв'ю із режисером кінострічки "Такі красиві люди".

Фільм знятий у рекордно короткий термін - за 25 знімальних днів. Як зазначив режисер, зйомки профінансовані Державним агентством з питань кіно. Бюджет кінострічки склав 6 мільйонів гривень. За словами Дмитра Мойсеєва, це мінімальна сума, за яку вдалося зняти повнометражний фільм.

Кінофільм "Такі краиві люди" розповідає про кохання і долю жінки, яка в очікуванні зустрічі зі своїм єдинним. В основі фільму лежить історія двох подруг, Марта та Люба, які втікаючи від метушні великого міста, оселились на березі моря якнайдалі від людей. З Любою її щаслива родина, добрий та дивакуватий чоловік і восьмирічний син. У Марти невдалий досвід у шлюбі, успіхи в рибацтві, піаніно та самотність. Разом вони рибалять, влаштовують домашні спектаклі, читають і грають на фортепіано. Кожен день їхнього життя сповнений теплом, добром і любов’ю, яка робить їх красивішими. Проте, Марті не вистачає справжнього тепла. Так в її житті з’являється Іван, невдаха-письменник, якому належить вирішити чи вартий він сильних почуттів і чи зможе він ще покохати.

За сценарієм Іван Дубак - обранець головної героїні Марти мешкає на Прикарпатті. Марта навідується до Івано-Франківська в пошуках їхнього втраченого кохання. Також режисер розповів, що перші кадри кінострічки знімали на площі Шептицького та на площі Міцкевича. Також зйомки проходили Арбатській стрілці, Феодосії, адже саме ті ландшафти співпадають з почуттями героїв.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.