У Рівному на виборах працюватимуть канадські спостерігачі

У понеділок вранці міський голова Рівного Володимир Хомко провів зустріч з представниками Канадської місії спостерігачів „Caneom”, яка здійснює моніторинг виборчого процесу на позачергових виборах до Верховної ради України Жаком Морно та Аядом Кількалом.

За словами канадців, їхня місія прибула до України у складі 200 чоловік, крім того ще 100 спостерігачів прибули з Канади в рамках місії ОБСЄ. Що ж до Жака та Аяда, то вони працюють по Рівненській та Житомирській областях. Їхня робота триватиме 5 тижнів до та 5 після голосування.

- Ми зустрічаємось з губернатором, начальником міліції, головами політичних партій, а зараз прийшли до пана міського  голови. Головна наша мета – лише спостерігати, а не втручатись у виборчий процес. Наразі ми хочемо з’ясувати, яка роль саме міської влади, - наголосили панове спостерігачі.

Як підкреслив міський голова Рівного Володимир Хомко, роль міста в організації виборів – виключно технічний процес забезпечення виборчого процесу: вода, світло, транспорт, виділення приміщень.

- Якихось особливих проблем у підготовці до виборів я зараз не бачу, у Рівному все спокійно , - підсумував міський голова.

Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.