Рівнянка благає допомогти врятувати сину життя

У дворічного Богданчика Кубович цілий букет захворювань. Дитина народилсь на 7 місяці вагітності, лікарі виявили гіпоксо-ішемічне ураження центральної нервової системи, в 2,5 місяця видалили доброякісну судинну пухлину. А потім почались проблеми з травленням.

Столичні медики виявили у маленького рівнянина первинну непереносимість лактози, харчову алергію на молоко, картоплю, рис і пшеничне борошно, а ще виражений хронічний гастрит з гіпотрофією, ентероколіт, дизбіоз. Вже в Польщі лікарі встановили ще додаткові діагнози - непереносимість фруктози і бактеріальне захворювання кишково-шлункового тракту.

А потім ще один аналіз вивив, що ентероцити в організмі Богданчика з невідомих причин подають сигнал імунній системі, що вони "погані". Імунна система в свою чергу, блокує їх роботу (тобто виділяє антитіла). Чим старше дитина, тим страшніші симпоми. Відповідно, і імунна система реагує агресивніше.

Найімовірніше, весь процес веде організм до самознищення.

Щоб врятувати Богданчику життя потрібне детальне обстеження у Варшаві, чим швидше, тим краще. У дитини є шанс на нормальне життя. Обстеження у Варшаві коштує 17,5 тисяч злотих. Батьки не в силах зібрати таку суму. Та понад усе мріють бачити свою дитину здоровою.

Допомогти маленькому Богданчику одужати може кожен. 

Реквізити карти ПриватБанку мами:
6762 4683 0028 0892

на ім'я Кубович (Базилевич) Марії
тел. 095 597 26 05
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.