ЦВК зареєструвала ще одного кандидата в нардепи на Рівненщині

Центральна виборча комісія зареєструвала Луцюка Петра Сергійовича кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 154 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Інформація про це розміщена в Постанові від 07 жовтня 2014 року № 1523 «Про виконання постанови Вищого адміністративного суду України від 6 жовтня 2014 року в справі № 875/109/14».

Крім того, ЦВК вносить зміни до своєї постанови від 1 жовтня 2014 року № 1420 «Про форму, колір і текст виборчих бюлетенів для голосування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах», доповнивши додаток 144 після позиції щодо кандидата у народні депутати України Королюка В.А., зареєстрованого в одномандатному виборчому окрузі № 154, новою позицією такого змісту:

Луцюк Петро Сергійович народився 3 жовтня 1956 року в смт Млинів Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, викладач, Млинівський аграрно-технологічний коледж Рівненської області, викладач, ПВНЗ «Академія рекреаційних технологій і права», безпартійний, проживає у місті Радивилів Рівненської області, судимість відсутня, самовисування. Про це повідомляє прес-служба КВУ.

Ключові слова: 

Коментарі

ха-хахааа:))а що,туди інші пруться?:)))

ХА-ха-хааааа не смішіть людей з нього такий депутат, як з гівна куля всі цього шахрая знають, він тільки і вміє що гарно брехать і бабло тягти який, ще дурак за нього буде свій голос відавать.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.