На Рівненщині напали на агітаторів кандидата в нардепи

 

З використанням кулаків розпочалася виборча кампанія у 156 окрузі. Кандидат у народні депутати Ксенія Павловська скаржиться на фізичний тиск на своїх агітаторів і занепокоєна діями опонентів, які вдаються до криміналізації виборів.

У штабі Павловської стверджують, 7 жовтня  близько 12 години дня, невідомі особи в кількості 3 чоловік напали на агітаційний намет Павловської, який був розташований неподалік сільської ради, зупинки "Гранітна" у селі Гранітне, Сарнинського району, Рівненської області.

- Внаслідок грубих та протиправних дій вказаних осіб мій агітаційний намет був зламаний, а агітаційна продукція пошкоджена.У палатці на момент нападу перебувало двоє дівчат-агітаторів, яких, слава Богу не чіпали. Вони налякані і, кажуть, бояться тепер за своє життя. Я обурена. І сподіваюся, правоохоронці зможуть нас захистити. - нарікає кандидат у народні депутати Ксенія Павловська.

На думку команди Павловської, напад на агітаторів, розгром палатки - це провокація, бажання залякати та зірвати вибори.

За даним фактомподано заяву в правоохоронні органи.

Коментарі

Ну, якшо "СарНИЦЬкого" району, то це на Рівненщині точно. Не партеся. А кандидатка хай балотується до школи ))) Оце люди хочуть закони писати! Хай диктант спершу напишуть )))))))))))))

достойна кандидатка... тільким чим?,,,

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.