Призерка Параолімпійських ігор з Рівненщини просить давно обіцяну квартиру

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов провів прийом громадян з особистих питань. До очільника області з різноманітними проханнями звернулось  10 мешканців області.

Зокрема, допомогти отримати давно обіцяну квартиру просила бронзова призерка Паралімпійських ігор в Лондоні 2012 року, чемпіонка світу 2014 року Наталія Ніколайчук, якій у 2012 році тодішня влада пообіцяла купити квартиру за високі спортивні досягнення. Але обіцянку не виконала. І тепер спортсменка, яка має ліцензію для участі у Паралімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро (Бразилія), проживає на дачі в с.Городище, та двічі на день вимушена звідтіля їздити на тренування в Рівне. А це негативно впливає на якість її підготовки до участі у змаганнях. Михайло Кириллов пообіцяв втрутитись у ситуацію та допомогти в межах компетенції.

Уже не вперше просить допомоги Надія Мовчанець, у якої згоріла хата. Михайло Кириллов вже допомагав жінці – надав матеріальну допомогу, також за його сприяння вона отримала 2 тони цементу, - але для відбудови будинку цього недостатньо, тож жінка знову просить допомогти будівельними матеріалами. Голова облради пообіцяв звернутись до підприємців з проханням допомогти. Інші заявники просили голову облради надати матеріальну допомогу, необхідну для лікування, повідомляє прес-служба обласної ради. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.