Рівнянин зняв фільм у "Тунелі кохання"

Режисер і сценарист з Рівного Віктор Булига зняв короткометражку у так званому рівненському Тунелі кохання. Щоправда, зняте кіно не має жодного стосунку до закоханих. У кадрах фільму «Тунель» з’являються троє: журналістка місцевого телеканалу Катерина Ярова, музикант Cергій Зінчук та актор Рівненського облмуздрамтеатру, заслужений артист України Андрій Куделя. Фільм змагатиметься за перемогу на фестивалі короткого метру THE NEXT BIG THING-2014, тематика якого цьогоріч - МИР!

За словами режисера, актори добре відчули один одного вже на репетиції і досить легко й невимушено ввійшли в образи. Катерина у фільмі зіграла фактично сама себе – ведучу теленовин, Сергій та Андрій - рідних братів.

- Під час діалогів попросив обох чоловіків згадати своїх рідних братів та ситуації з особистого життя, щоб природніше виглядати у кадрі, - розповідає Віктор Булига. - Як виявилось, брат є лише у Андрія, але це не завадило і Сергію також успішно виконати усі поставлені мною задачі. Хоча на початку зйомок музикант дуже хвилювався. Подолати невпевненість на знімальному майданчику йому допомогла присутність досвідченого партнера - професійного актора. Андрій впевненою грою перекреслив усі страхи і сумніви Сергія. Після кількох невдалих перших дублів на одному диханні він відіграв свою роль, враховуючи, що це був акторський дебют. Що стосується Андрія Куделі, то з ним працювати було дуже комфортно і не виникало майже ніяких запитань щодо втілення  образу. На мою думку, характер і емоції  свого героя він відтворив відповідно до задуму фільму та логічної відповідності ідеї

Не зважаючи на короткотривалість фільм має глибокий смисл. Дещо містичний, він змушує замислитись над сенсом життя та вагою вибору.

 В анотації до фільму на YouTube Віктор Булига написав: "Подати руку ніколи не пізно, адже "блаженні миротворці..." Made in Rivne. Фільм відзнято мешканцями Рівного. Усі учасники творчої групи жителі цього міста. Основна локація, так званий "тунель кохання", знаходиться неподалік від обласного центру, у Клевані. У фільмі він виконав зовсім іншу роль.Телевізійну студію для зйомок люб'язно надав рівненський телеканал "Сфера". Продовження історії у наступній серії :)"

Візуальної форми робота "Тунель" набула завдяки одному з найкращих рівненських операторів Дмитру Максимчуку. Автор саундтреку - місцевий композитор Ярослав Шевчук. Зі звуком у фільмі попрацювали: на знімальному майданчику Петро Буткевич, у студії - Сергій Панфілов.

Не обійшлося на зйомках і без казусів. Автор фільму розповідає, що знімаючи відразу записували і звук. Під час одного з дублів з тунелю зазвучала пісенька «Ла-ла-ла» про Путіна. Творча група не мала нічого проти цього популярного хіта, проте все ж довелось бігти до «співаків» з проханням дотримуватись тиші на час зйомок.

Фільм "Тунель" Віктор Булига надіслав на фестиваль короткого метру THE NEXT BIG THING-2014, який організовує телеканал "1+1". Запрошуємо рівнян проголосувати за фільм земляків "Тунель" за участю нашого Андрія Куделі, щоб допомогти короткометражці пройти у півфінал конкурсу.

Джерело: сайт Рівненського облмуздрамтеатру

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.