Депутати Рівнеради "підписались" за Порошенка

Шестеро депутатів Рівненської міської ради, які входять до групи "Рідне місто" оприлюдднили текст звернення на підтримку партії Президента. Далі подаємо текст без скорочень та редагування:

"В нинішній непростій економічній ситуації, яка склалась в Україні та в умовах воєнних дій в деяких районах Луганської і Донецької області Президенту, як ніколи потрібна підтримка. Потрібна підтримка та єдність всьому українському суспільству. Зараз не час для з’ясування політичних стосунків і чвар. А час – єднатись!

На передодні позачергових виборів до Верховної ради депутатська група «Рідне місто» у Рівненській міській раді, вважає за необхідне висловити свою підтримку Блоку Петра Порошенка. Ми переконані, що саме зараз у Президента має бути широка підтримка суспільства і надійна опора в сесійній залі українського парламенту. Тому закликаємо жителів нашого міста так само підтримати Блок Петра Порошенка і дати можливість главі держави ефективно працювати над зміцненням держави та реформуванням країни.

В той же час, сподіваємось, що Президент Петро Порошенко виправдає той кредит довіри, який отримав в травні на президентських виборах та отримає Блок Петра Порошенка на позачергових виборах до Верховної ради 26 жовтня 2014 року. Віримо в те, що Президент завжди пам’ятатиме про ту ціну, яку заплатив український народ за свою свободу на Майдані. І цінуватиме ту жертву, яку приносять українські вояки на захисті України у війні.

Депутатська група «Рідне місто» готова підтримати команду Президента в тих починаннях, які направленні на розбудову і зміцнення української незалежної держави.

Сергій Васильчук – керівник депутатської групи

Світлана Богатирчук-Кривко – заступник керівника депутатської групи

Мар’ян Года

Олексій Хмилецький

Людмила Туровська

Артур Хорхолюк"

Коментарі

Як швидко шапку міняють, хто президент того і підтримують

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.