На вихідних у Рівному - сільськогосподарський ярмарок

У суботу, 11 жовтня, в обласному центрі відбудеться сільськогосподарський ярмарок. З 8 години ранку на вулиці Набережній власну продукцію будуть продавати фермери, харчовики та переробники з Рівненської, а також Волинської та Хмельницької областей.

Мешканцям Рівненщини на ярмарку запропонують картоплю та інші овочі. Також торгуватимуть молочною продукцією, м'ясом та м’ясопродуктами, яйцями, борошном, цукром, крупами, рибою, яблуками та медом. Окрім цього, продаватимуть і саджанці. Вже традиційно ціни будуть нижчими, ніж на ринках.Тож мешканці області матимуть ще одну можливість закупити продукцію дешевше. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Окрім того, у неділю, 12 жовтня, у смт. Василів (вул. Б.Хмельницького) відбудеться традиційний сільськогосподарський ярмарок «Квасилівські торги». А щонеділі в обласному центрі на вулиці Млинівській фермери області реалізовують овочі, зерно та іншу сільгосппродукцію за цінами виробника.   

Ключові слова: 

Коментарі

Какое ограниченное мышление. А если машина нужна для работы? А если кому нибудь стало плохо, и нужно его отвезти в больницу? Да и если у человека просто были планы уехать на выходные из города? Причём тут "такий пан", ситуации бывают разные, нельзя перекрывать на пол дня все въезды/выезды. А насчёт "поважайте людей" вообще смешно. Как можно заставить уважать того, кто ничем этого уважения не заслужил?

а я незгодна!!!!якщо ви неможете підїхати машиною-ідіть пішки,ми ходимо і нічого корона з голови не впала!!!а якщо ви такий пан що 2-3рази неможете пройтися пішки,то це або лінь або ваше самолюбство і нерозуміння того що ЦЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЯРМАРКА А НЕ ОСОБИСТО ДЛЯ ВАС!!!!!!ПОВАЖАЙТЕ ЛЮДЕЙ

Ярмарки - це добре. Але з п'ятниці по обід суботи нам, мешканцям будинків вул. Набережної та пр. Миру неможливо ні під'їхати, ні виїхати з двору будинків!!! альтернативного виїзду немає!!! був колись виїзд на вул. Шевченка то і його закрили залізними воротами!!! Перенесіть цей ярмарок на кращі площі!!! Навколо стадіону багато місця, біля палацу "Хімік"......

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.