У Рівненському районі відбувається рейдерське захоплення підприємства

Сьогодні вранці невідомі чоловіки захопили приміщення агрофірми "Зоря ім.Плютинського", що у селі Зоря Рівненського району.

Про це повідомив головний редактор газети "Клеванський тракт" Віктор Парфенюк.

- Ми орендуємо офіс у цьому приміщенні. Сьогодні вранці невідомі чоловіки відібрали ключі від будівлі у нашої чергової. Вони зачинились всередині. Нібито проводять там інвентаризацію, вимагають віддати їм печатки підприємства. Мене також не пускають у редакцію, вихід завтрашнього номера газети під питанням, - розповів Віктор Парфенюк.

Він зазначив, що агрофірма має кредиторську заборгованість у 198 мільйонів гривень. Нібито, частину боргу викупила одна із хмельницьких фірм і ймовірно, що невідомі, які захопили приміщення працюють на неї.

- Це якийсь холдинг із Хмельницька. Вони викупили частину заборгованості. Подали в суд на визнання "Зорі" банкрутом і виграли справу. Агрофірма подала апеляцію, але рішення ще не має. Але ці невідомі вже вимагають віддати їм якісь документи та печатки, - зазначив Віктор Парфенюк.

Всередині приміщення, за словами редактора, вісім чоловіків, ще двоє - ззовні.

Ключові слова: 

Коментарі

В 80-их я десь тільки зявився на світ! Різницю в роботі наших рідних підприємств і європейських я сповна відчув попрацювавши на наших і перейшовши працювати на європейське. Ми тут всі сміємося як в штатах сусід сусіда здає поліції за те що той порушив закон. Але саме це і є одним із стрижнем європейського добробуту на який ми із заздрістю подивляємось. Тому ще раз повторю, треба робити свою роботу а не красти. А то як припекло то вже й можна пресконференції скликати. А чому до того ніколи пресконференцій не збирали?
"стержнем якої є злодійство." - з такими підходом пряма дорога назад в СРСР а не в Європу.

Олександре, ви десь залишилися в 80-роках,коли потрібно було всяке-таке діставати. А з приводу "красти". Тут нічого дивного. "Зоря", як і всі суб"єкти господарювання є мікроситстемою української економіки, стержнем якої є злодійство. Так що політика тут при чомусь.

До чого тут політика? Менше красти треба з підприємство яке тебе годує і до банкрутства не доводити. А то тільки і чуєш, що хто поближче до корита в Зорі то той може всяку-таке достати. Зоря - банкрут, а власники боргу хочуть свої гроші.

Населення села Зоря і агрофірма- сіамські близнята. Бо саме на підгрунті створення ще колишнього когоспу "Зоря комунізму" утворилося це село. Про яке писали - "село з майбутнього". Немає, мабуть жодної сім"Ї, з якої хоч би одна особа не працювала в цій структурі.
Ось такою стала його доля в умовах псевдодемократії. Хтось купив - хтось продав?. Чи може зібрали схід села та спитали людей, безпосередньо причетних, що далі робити. Чи тут одні недоумки, які б не могли б далі працювати і розвивати агрофірму. а не якісь зайди "габени", чи ще не відомо хто. Звичайно могли б. А ось далі виникає багато питань.... Як казав Козьма Прутков:"Зри в корнь", а перефразувавши, шукай звідки ростуть "ноги" розвалу. Може прокуратура в світлі нових віянь відповість і допоможе відновити історичну справедливість

Яценюк рулить ))))
Нова влада працює!!!)))

У на в Хмельницькому теж віджимають майно нові з влади, ставки дерибанят по ноіим документам, підприємства. Початок 90 знову. І все це роблят прикриваючись патріотизмом і Україною тільки не для країни а собі на кішеню. Не довели ми до кінця революцію забовтали нас партійне бид.ло своїми квотами, прпозиціями, з'їздами і правилами. Гнати реба було всіх як реоналів так і тих хто в опозиції сидів, вони використали досягнення народу і погнали його на війну.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.