До МЕГАконкурсу "Моя автоластівка - 2014" активно долучаються рівненські автомобілісти

Невдовзі, 26 жовтня всі рівненськії водії святкуватимуть своє професійне свято - День автомобіліста. Для кожного з них їхній автомобіль (їхня автоластівка) є дорогою та улюбленою частиною життя. Тому продемонструвати всім свою автоластівку - справа честі. Саме через це фотоконкурс "Моя автоластівка - 2014" організаторами якого є сайт "ВСЕ" та магазин автозапчастин "Вен Авто" набрав такої популярності.

Сьогодні до конкурсу приєдналися і такі відомі рівняни, як коуч-тренер Ірена Слута та директор туристичної агенції "Поїхали з нами" Аліна Єдіна.

ФОТО ВСІХ УЧАСНИКІВ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КОНКУРСНОМУ ФОТОАЛЬБОМІ

Тому наші любі водії, надсилайте своє фото разом із своєю "ластівочкою" та вигравайте чудові призи від організаторів! Всі, хто надішле фото до 20 жовтня включно на електронну адресу: vserivne@gmail.com автоматично стають учасниками МЕГАконкурсу. 

Переможці будуть обрані шляхом голосування читачів сайту "ВСЕ" (учасники, які наберуть найбільшу кількість голосів займуть 1 та 2 місця). Голосування розпочнеться 20 жовтня і триватиме впродовж 6 днів. Також організатори "Моєї автоластівки - 2014" залишають за собою право обрати ще одного переможця.

Голосування триватиме до 26 жовтня 2014 року. Всі три переможці МЕГАконкурсу отримають від "Вен Авто" набори для зимового догляду за автомобілем.

Тому водію, часу даремно не гай – фото автоластівки на конкурс надсилай! 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.