Рівненська міліція: у Зорі не було хуліганства і рейдерського захоплення

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», сьогодні вранці невідомі чоловіки захопили приміщення агрофірми "Зоря ім.Плютинського", що у селі Зоря Рівненського району.

- Ми орендуємо офіс у цьому приміщенні. Сьогодні вранці невідомі чоловіки відібрали ключі від будівлі у нашої чергової. Вони зачинились всередині. Нібито проводять там інвентаризацію, вимагають віддати їм печатки підприємства. Мене також не пускають у редакцію, вихід завтрашнього номера газети під питанням, - розповів головний редактор газети "Клеванський тракт" Віктор Парфенюк.

Він зазначив, що агрофірма має кредиторську заборгованість у 198 мільйонів гривень. Нібито, частину боргу викупила одна із хмельницьких фірм і ймовірно, що невідомі, які захопили приміщення працюють на неї.

- Це якийсь холдинг із Хмельницька. Вони викупили частину заборгованості. Подали в суд на визнання "Зорі" банкрутом і виграли справу. Агрофірма подала апеляцію, але рішення ще не має. Але ці невідомі вже вимагають віддати їм якісь документи та печатки, - зазначив Віктор Парфенюк.
Всередині приміщення, за словами редактора, вісім чоловіків, ще двоє - ззовні.
Тим часом, як повідомила начальник СЗГ УМВС України в Рівненській області Тамара Лисенко, працівники міліції виїжджали на місце події, проте це цивільно-правові відносини і складу злочину там немає.

- Напередодні відбулося засідання господарського суду. За його рішенням головний бухгалтер підприємства мала передати печатку арбітражному керуючому. Сьогодні до міліції звернувся в. о. підприємства, який повідомив, що працівників не пускають на роботу і це рейдерське захоплення. Правоохоронці виїхали на місце події, але там ніхто не хуліганив, не порушував закон, - зазначила Тамара Лисенко.

Ключові слова: 

Коментарі

Щоб бути більш аргументованим звернімося до першоджерел.
ВікіпедіяРе́йдерство (в Україні) — вилучення майна на нібито законних підставах, в основі виникнення яких лежать прогалини в законі або системні недоліки функціонування державних інститутів (судової та правоохоронної систем, системи реєстрації юридичних осіб тощо).
Рейдерство «по-українськи» здебільшого полягає у набутті сумнівними шляхами тимчасового права розпоряджатися активами.
В цивілізованій країні, до якої ми прагненемо, відсторонені повинні бути всі, хто порушує закон і нести відповідальність по закону. Очищення в Україні повинне охопити не тільки владу, а всі сторони життя. Я - романтик??????

Коментар МВС - це добре. А в Зорі влада є? Чи може не знає, про що йдеться:))))))))))))?????

Я рахую,що це було чисте рейдерство! А міліція куплена, вона вже 20 років не виконуе своіх обовязків,тільки паразитуе на грошах платників податків,іх всіх треба гнати в шию.Як це без остаточного рішення суду,без судовиконавця захопити чиесь приміщення і немає криміналу? Може такі діі міліціі прокоментує міністр МВС, чи вже можна захоплювати чужі приміщення без рішення суду,яке вступило в силу і без судовиконавця? Дуже надіюсь на коментар МВС,щоб знати за кого голосувати.

PS. А й справді, не пустити головного редактора , який не є працівником агрофірми на роботу, який не є працівником на роботу, хіба-то порушення закону - так собі "мелкие шалости":))))))

"Правоохоронці виїхали на місце події, але там ніхто не хуліганив, не порушував закон...."Знаю від знайомих, що в Зорі, як на "кладбище все спокойненько...." :)))))))Просто регулярно вспродовж багатьох років не виплачують більше як по півроку заробітну плату. Керівник , який з"являється іноді,просто від людей втікає. Афера по розвалу потужннього агропромислового комплексу триває давно. Великий сумнів в населення" викликає прихід "нових" керманичів. Відповідні органи добре знають про ситуацію, що склалася, але очевидно чекають стихійного бунту. Перші ластівки вже є.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.