Рівненські волонтери просять призначити головним лікарем обллікарні екс-регіонала

Рівненські волонтери з Благодійного фонду "Скарбниця Надії" звернулися до голови облради Михайла Кириллова з проханням призначити головним лікарем обласної лікарні, екс-регіонала Віталія Бойка. 

Зокрема, у зверненні зазначається наступне:

«Ми, представники громадських і благодійних організацій, не можемо залишитись осторонь тієї ситуації, що склалась навколо призначення на посаду головного лікаря КЗ «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради. В зв’язку з тим, що на сесії обласної ради не було прийняте остаточне рішення щодо призначення головного лікаря, просимо Вас терміново призначити виконуючим обов’язки головного лікаря Віталія Ярославовича Бойка. Просимо врахувати те, що під час проведення таємного голосування РОДЛ, за В. Я. Бойка проголосувало 50% колективу лікарні, а також переважна більшість депутатів обласної ради, які були присутні на сесії. Кандидатура Віталія Ярославовича є не тільки компромісною в даній ситуації, але й найбільш обґрунтованою серед усіх нинішніх кандидатів.

Найбільший дитячий лікувальний заклад нашої області наразі опинився без керівництва. Ганебний стан цього закладу, який є наслідком неумілого керівництва попереднього головного лікаря, посилюється надзвичайно важкою ситуацією в країні та швидким наближенням майбутнього опалювального сезону. Минув тиждень після засідання обласної ради, а в установі, де перебувають на лікуванні сотні дітей, не вирішується жодного поточного питання. Зокрема нам відомо, що вже станом на 8 жовтня були відмінені всі планові хірургічні операції. Це все є наслідком впливу на колектив колишнього очільника лікарні. Він і досі намагається керувати закладом, в якому він зараз є лише заступником головного лікаря.

Ми закликаємо Вас призначити В. Я. Бойка на посаду виконуючого обов’язки головного лікаря. Ми вважаємо, що в питанні де йдеться мова про життя сотень хворих дітей, немає місця політичним амбіціям. Діти повинні залишитись поза політикою! Віталій Ярославович здатний приступити до роботи на той час, коли сесією обласної ради буде остаточно призначений головний лікар данного закладу.

Ми гарантуємо, що з боку громадських та благодійних організацій, буде проводитись пильний контроль за роботою в.о. головного лікаря. В підтвердження цього нами була висунуто вимогу підписати меморандум про співпрацю.»

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.