У Рівному обрали креативні імена для сміттєвозів

Голосування у конкурсі за найбільш креативні імена для сміттєвозів «Санком-Рівне» завершено. Перші п’ять назв, які набрали найбільше голосів, тепер будуть «красуватись» на «сухопутних кораблях-сміттєвозах», а їхні автори отримають подарунки від компанії.

Як повідомили у прес-службі «Санкому», впродовж тижня на сторінка компанії у соціальних мережах «Фейсбук» і «В контакті» та в спільноті «Типове Рівне» «В контакті» рівняни мали можливість обрати п’ять найкращих, на їх думку, назв для автомобілів-сміттєвозів. Участь у голосуванні взяло 1833 особи.

Так, найбільше рівнянам, які взяли участь у голосуванні сподобалися наступні пропозиції щодо назв сміттєвозів:

Сміттєлюстратор (автор Наталія Хомич) – 404 голоси;

Санкомчик (автор Андрій Прокопчук) – 327 голосів;

Чистюлькін (автор Ольга) – 287 голосів;

Чистюля (автор А. Базан)– 262 голоси;

Екомобіль (автор Юрій Драчук)– 175 голосів.

Про дату, час і місце нагородження переможців повідомимо додатково.

Нагадаємо, вже вдруге «Санком-Рівне» проводив конкурс на найбільш креативне ім’я для сміттєвоза. Адже до цього лише один автомобіль компанії отримав назву «Чистомобіль», решта – п’ять чекали на свої імена.

За час конкурсу надійшла низка пропозицій щодо того, як назвати велетнів-сміттєвозів. За перемогу в конкурсі боролися автори найкреативніших назв з тих, що були надіслані:

Чистюля, Чистюлькін, Екомобіль, Екосміттєчист, Екосміттєвіз, Сміттєлюстратор, Сміттєзбир, Сміттягеть, Санкомчик, Санмобіль.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.