Депутат Рівнеради відкрив в своєму офісі приймальну Порошенка

Депутат Рівненської міської ради, адвокат Руслан Шевчук відкрив в своєму офісі громадську юридичну приймальню під егідою Блоку Петра Порошенка. Про він написав на своїй сторінці у "Фейсбук".

"Громадська юридична приймальня буде обслуговувати всіх рівнян, що звернуться з питань перерахунку пенсій та оплати комунальних послуг, дарування та спадкування майна, питань приватизації житла, трудових спорів, розлучень та аліментів, а також з приводу договорів купівлі – продажу. 
Приймати рівнян буде депутат міської Ради, адвокат – Руслан Шевчук, та група кваліфікованих юристів. З часом планується відкриття ще кількох аналогічних за форматом приймалень у різних районах містах
". – написав Русла Шевчук.

Працюватиме приймальня щодня із 10.00 до 17.00, окрім вихідних. За адресою: м.Рівне, вул. Симона Петлюри, 14. Саме тут знаходиться офіс адвокатської фірми "Юридична основа", якою керує Руслан Шевчук.

Записатися до консультації рівняни можуть за телефоном 0362- 62-05-42

Цікаво, що це вже друга за два дні ініціатива депутатів Рівненської міської ради на підтримку пропрезидентської партії напередодні виборів. Раніше про свою прихильність заявили депутати з групи "Рідне місто".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.