На Рівненщині кандидати в нардепи використовують комунальну власність для власної реклами

На Рівненщині все частіше фіксують порушення передвиборчої агітації кандидатів у народні депутати. Нещодавно двоє кандидатів розмістили агітацію на білбордах комунальної власності без укладення договору із місцевою владою.

 

 

"В смт. Клевань кандидат в народні депутати України Юрій Вознюк самовільно поклеїв білборди на комунальній власності. Білборди поклеїли без укладання угоди та передоплати. Про факт самовільного захоплення майна селищний голова повідомив на гарячу лінію МВС", - про це Сергій Мініч написав у соціальній мережі "Фейсбук".

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, 24 вересня на лінію 102 надійшло повідомлення від працівниці селичної ради про те, що вночі без згоди селичної ради невідомі особи наклеїли рекламний білборд. Повідомлення про це було зареєстровано.

Журналіст сайту "ВСЕ" двічі телефонувала до Юрія Вознюка, проте його телефон не відповідає. Також селищний голова Клеваня Дмитро Жовтянський спочатку погодився надати коментар, проте пізніше його телефон не відповідав.

Крім того, як повідомляє ГМ «ОПОРА», кандидат у народні депутати Олександр Данильчук розмістив власну зовнішню рекламу на будівельній конструкції для підтримки газової труби над естакадою на вул. Степанська. Ця опора знаходиться у власності Костопільської міської ради, тобто є комунальною власністю. Для встановлення банеру була також використана комунальна техніка. 

На запитання представника ОПОРИ чи був укладений договір між кандидатом та міською радою про надання місця в оренду для агітації, заступник міського голови Моторко Олег Васильович відповів, що жодного договору укладено не було. 

Це може свідчити, що місце для агітації було надано кандидату на безоплатній основі, що є використанням адмінресурсу, або ж кошти за оренду місця для агітації були проплачені не з виборчого фонду.

Сайт "ВСЕ" готовий опублікувати позиції згадуваних у публікації осіб, які забажають висловити власну точку зору з приводу ситуації.

Довідка:

Згідно п.5 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів» забороняє розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.