На Здолбунівщині попередили незаконне використання землі вартістю понад 300 тисяч

Органи прокуратури Рівненщини продовжують виявляти та реагувати на порушення вимог законів при розпорядженні органами місцевого самоврядування землями сільськогосподарського призначення.

Зокрема, працівники прокуратури Здолбунівського району встановили, що посадові особи однієї із сільських рад уклали з комунальним закладом договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 8 га в той час, як ця земля перебуває за межами населеного пункту та питання щодо розпоряджання нею не відноситься до компетенції сільради.

− Посадовці сільської ради фактично вийшли за межі своїх повноважень, передбачених ст. 122 Земельного кодексу України, адже розпоряджатися даними земельними ділянками має право виключно центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин та його територіальні органи. З метою захисту земель від неправомірних посягань прокуратурою внесено подання у сільську раду з вимогою усунути вказані порушення. Документ прокурорського реагування розглянуто і задоволено: незаконний договір оренди земельної ділянки, вартість якої становить 322 тис грн., скасовано, до дисциплінарної відповідальності притягнуто посадову особу органу місцевого самоврядування, − поінформував Олег Калаур.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Рівненської області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.