Сергій Рибачок: "Рейдерства на Рівненщині не буде"

Сьогодні голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок на спільному брифінгу з правоохоронцями прокоментував ситуацію, що виникла довкола агропромислового підприємства «Зоря». За інформацією міліції, вчора там сталася сутичка, внаслідок чого є постраждалі.

- Наша позиція, як обласної держадміністрації, що жодного рейдерства на Рівненщині не буде, - зазначив Сергій Рибачок. - Такі випадки потрібно припиняти на початку, на це має бути миттєве реагування. Сьогодні була нарада за участю правоохоронців, представників Держземагентства, де напрацювали першочергові завдання у цій ситуації.

За словами голови ОДА, основні питання - це дотримання правопорядку на Рівненщині, недопущення жодних силових варіантів.

- Якщо хтось захоче реалізувати силовий варіант, отримає дуже жорстку відповідь у межах законодавства. А приватні інтереси нехай з’ясовуються у суді. Також серед першочергових завдань - це погашення боргів, які має це агропідприємство перед державою і людьми, - зауважив Сергій Рибачок.

За словами першого заступника голови РОДА Юрія Приварського, офіційні борги агрофірми перед державою - мільйонні. «Це свідчить про те, що є підстави говорити про банкрутство, - зазначив Юрій Приварський. - До того ж, є рішення суду про початок процедури банкрутства».

- Оскільки підприємство визнано банкрутом, судом призначений арбітражний керуючий. Вчора він намагався потрапити на підприємство, де мав отримати печатку та бухгалтерську звітність. Втім стався інцидент. А вже сьогодні вранці біля адмінприміщення агрофірми «Зоря» невідомі особи спричинили сутичку, в результаті якої дві людини отримали тілесні ушкодження», - повідомив начальник УМВС в Рівненській області Сергій Максимов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині пролилася кров. Міліція знову не помітить?

- Вже є два кримінальних провадження за фактом хуліганства вчиненого групою осіб та за фактом вчинення тілесних ушкоджень. Основне питання сьогодні – забезпечити громадський порядок працівникам підприємства, - додав перший заступник прокурора Рівненщини Олександр Васюк.

Ключові слова: 

Коментарі

Не риба , ні м'ясо щось мелякає ще )))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.