З 13 жовтня у Рівному курсуватимуть польські тролейбуси

У понеділок, 13 жовтня об 11:00 годині у Рівному на території ДКП „Рівнеелектроавтотранс” (вул. Данила Галицького, 23) відбудеться презентація та урочистий випуск на лінію чотирьох тролейбусів, які були закуплені в Польщі.

Як повідомили у прес-службі Рівнеради, під час презентації тролейбусів міський голова розповість про плани міської влади встановити у салонах тролейбусів WI-FI роутери, щоб забезпечити пасажирам доступ до Всесвітньої мережі Інтернет, а також про перспективи розвитку тролейбусного транспорту в місті.

— Це для прогресивної молоді. Таким чином ми залучимо більше пасажирів, бо в маршрутках цього немає. Тролейбуси гарні, таких у місті ще точно не було. Всього їх в Рівному буде 10 — це суттєво, бо зараз в нас на лінію виходить менше 60 тролейбусів. Четверо тролейбусів уже прибули до Рівного, ще шість прибуде закупимо найближчим часом, - наголосив міський голова.

Ключові слова: 

Коментарі

Краще 8-ку відновити і сполучити АС Чайку з Жд вокзалом

Для того аби люди почали масово їздити в польських тролейбусах необхідно їх всі 10 запустити на один маршрут, бажано новий (до прикладу Північний-Ювілейний без заїзду на РЗВА).

В іншому випадку якщо їх розподілять по маршрутах - ніхто по 40 хвилин не буде очікувати новий тролейбус, щоб проїхатись з вай-фаєм.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.