Депутати Дубенської райради прийняли зміни до бюджету

10 жовтня в залі засідань Дубенської районної ради відбулось пленарне засідання чергової 32-ї сесії Дубенської районної ради. На засіданні були присутні 28 депутатів. Всі винесені на порядок денний рішення були прийнятті одноголосно, завдяки детальному обговоренню на засіданнях постійних комісій.

Зокрема, на пленарному засідання сесії депутати прийняли рішення про внесення змін  до районного бюджету. 

- Багато звернулись сільських рад з проханням виділити додаткові кошти, за останні три роки, в цьому році ми більше коштів даємо сільським радам. В нас таких сільських рад тринадцять , яким ми будемо допомагати, виділимо з районного бюджету з внутрішніх резервів таким сільським радам як: Озерянська (на врегулювання дохідної частини), Мирогощанська (на відкриття Костянецького НВК), Тараканіська (на врегулювання дохідної частини), Іванівська (на відкриття садочка), Привільненська (на ремонт котельні), Вербська (на перевезення дітей), Молодавська (на зарплати та енергоносії), Повчанська (на дитячий садочок), Берегівська (на реконструкцію дитячого садочка), Птицька (перевезення дітей) та інші, - повідомила начальник фінансового управління райдержадміністраці Тамара Рогашко.

Також депутати проголосували за внесення змін до районної програми матеріальної підтримки пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни і праці, одиноких непрацездатних громадян та найбільш незахищених верств населення Дубенського району на 2013-2014 роки, згідно цих змін фінансування програми збільшується на 50 тис. грн., кошти підуть на допомогу воякам з Дубенщини, які перебувають в зоні АТО.

Депутати погодили призначення директорів Мокренської ЗОШ І-ІІ ст. та Грядківської ЗОШ І-ІІ ст., а також призначення директора Дубенського районного будинку культури.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Іщук зачитав проект Програми розвитку водного господарства Дубенського району на період до 2021 року, яка була підтримана депутатами. Депутати також проголосували за затвердження повного переліку платних послуг, які можуть надаватись Трудовим архівом Дубенського району та внесли зміни до Програми попередження, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Дубенського району на 2014 рік.

На кінець засідання депутати райради підтримали рішення про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки восьми земельних ділянок, які знаходяться на територіях Привільненської, Варковицької, Вербської, Іванівської Семидубської та Мирогощанської сільських рад.

Про це повідомили у прес-службі Дубенської районної ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.