Рівненські студенти побували на екскурсії у міській раді

Два десятки студентів-політологів стали першими туристами, які побували на офіційній екскурсії у міській раді Рівного. Минулого четверга по обіді чиновники самі запросили молодь подивитися, як вони працюють.

Міський голова Володимир Хомко особисто зустрів гостей на вході, а гідом доручив бути керуючому справами міськвиконкому Петру Середюку. За 2,5 години студентам показали міську раду та кабінет керівника міста, як приймають клієнтів у Центрі надання адміністративних послуг та чим голосують депутати Рівнеради у сесійній залі на вулиці Поштовій.

Екскурсію спільно організували влада та громадянська мережа «ОПОРА» — у рамках Тижню доступу до публічної інформації.

- Якби я розказував, як мені працюється мером, то і дня би не вистачило. До 2012 року працювалося легше, а потім казначейство почало затримувати платежі, а у місцевого самоврядування відібрали майже всі повноваження. Наприклад, гроші на асфальтування доріг приходять у грудні. Міністерству фінансів же все одно, що зимою класти асфальт неможливо, але вони кидають кошти, які залишилися наприкінці року,  — розводить руками Володимир Хомко. — Щодо стажування — будь ласка, звертайтеся. Але роботи обіцяти не можу, бо в нас повний штат. От до мене часом звертаються родичі — у мене їх більше, ніж тут є посад, то я жартую, що вакансії вони дочекаються хіба через нещасний випадок. Власної партії не хочу, бо у це треба вкласти багато грошей, а я — чиновник і хороший інженер, але не бізнесмен.

Гостей також завели у кілька кабінетів, щоб подивилися, як працюють посадовці. Студентів вразила кількість товстих папок, які готують до архіву після кожної сесії Рівнеради. Щоб екскурсантам було зручніше пересуватися між об’єктами, їх підвозили автобусом. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.