У Рівному білбордам кандидатів пригадали волинську різню

У Рівному активісти громадського руху "Наше Рівне" виступили проти реклами кандидатів у нардепи. На знак протесту вони розмалювали сітілайти з політичною рекламою. 

-  Місто вже просто перенасичене зовнішньою рекламою з передвиборчою агітацією різних партій. Не будемо розписувати як ми не любимо усіх цих зрадників і брехунів. Звернемо увагу на одне – останнім часом у тренді гнобити регіоналів де тільки можна, - пишуть активісти. - Воно то правильно, є за що. Але якось не справедливо це по відношенню до інших їх товаришів. Чим бандити з Батьківщини кращі за бандитів з вчорашньої Партії Регіонів? Чим партія зрадника-головнокомандуючого краща за партію проФФесора, коли на руках обох кров українців? І це саме стосується і усіх інших.  Окремої уваги коштує вартість оренди рекламної площі та її кількість на вулицях, що у світлі сьогоднішніх обставин виглядає просто непристойно. А ще це говорить про те, що вони тебе, любий виборцю, мають за лоха. І тебе, і мене, і її, і його, і всіх нас. Взагалі усі дуже хотіли «зміни системи», а тепер знову грають за їх правилами. Можливо вже досить? Проти партій! За народ!

Ключові слова: 

Коментарі

людям остогидли всі ці писки - чудово! з лайна котлет не буде... :)))

Безумовно, гра за старими правилами викликає обурення, Але поряд з тим, дикунтво теж не викликає захполення. "Взагалі усі дуже хотіли «зміни системи» і ви теж? Та самі найяскравіші представники "системи" кинули Тиомошенко за грати. Своєю творчістю -"розмальовкою" у вигляді грат ви опосередковано проявили з ними солідарність. То, може спочатку розберіться, "вічні революціонери", що ви хочете, бажано цивілізовано; прийдіть і оберіть.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.