Головна фотонагорода Рівненщини поїхала до Сінгапуру

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка міжнародного фотосалону "Фотовернісаж на Покрову". Нагороди та відзнаки від організаторів отримали фотомитці з багатьох країн світу. А Гран-Прі Фотовернісажу виборов фотохудожник з Сінгапуру. 

"Все, що сприяє культурно-духовному розвитку — працює проти війни" - девіз 9 Міжнародного Салону художньої фотографії "Фотовернісаж на Покрову, 2014". Цьогоріч фотографія у Рівному об'єднала фотомайстрів з 52 країн світу. Кращі фотографи та світлини виставки отримали бронзові, срібні та золоті нагороди . 

У програмі заходу також були спілкування з фотомайстрами України та зарубіжжя, культурна програма за участю Іванни Місюк та тріо "Лісова пісня" Рівненського МБК, етно-гурту "Дуліби" та Христини Панасюк, лотерея "Фортуна на Покрову", на подвір’ї музею благодійна виставка-продаж творів понад 100 майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, благодійний лот скульптура "Сонячний Ангел" Леоніда Гринбокого, смачний фірмовий торт та запашні чай, кава від "Світ чаю". Ведуча - заслужена артистка України Галина Цьомик. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.