У Рівному грабують будинки багатіїв

У Рівному активізувались злодії-квартирники. Так, на вулиці Новобармацька останнім часом почастішали грабежі приватних будинків, - пише "Чарівне". 

За нетривалий час злочинці пограбували кілька елітних маєтків. За словами мешканців вулиці Новобармацька, крадії проникали через перші поверхи, або підвали, зламуючи замки. Виносили побутову техніку, гроші, цінні речі. Правоохоронцям поки що не вдалось знайти бодай одного підозрюваного по гарячим слідам. 

Відтак, рівняни побоюючись нових крадіжок, вирішили писати колективне звернення до прокуратури. 

Коментарі

Робін ГУд СЬОГОДЕННЯ? Ви вважаєте, що злочинці мають моральне право забирати чуже? Судите по собі чи звинувачуєте людей у крадіжках, які більше досягли у життті ніж ВИ? Ви виправдовуєте ЗЛОДІЇВ.І через таких як ВИ. існують особи, які грабують, калічать і вбивають, а потім виправдовeють свої вчинки жалістю до себе і ненавістю до більш успішних людей..Зверніться до психолога.

Потрібно було власникам елітних будинків працювати на випередження- повідомляти прокуратуру, коли крали самі. Думаю, що невелика кількість із цих будинків побудована власними мозолями. А бізнес в Україні чесним не був ніколи. Ні в якому випадку не виправдовую злодіїв, але світ тяжіє до рівноваги:)))))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.