У Рівному покажуть фільм про Надію Савченко

16 жовтня документальний фільм "Наша Надія", присвячений мужній українській льотчиці Надії Савченко, побачить Рівне. Показ відбудеться у обласному краєзнавчому музеї о 16:00
Вхід БЕЗКОШТОВНИЙ, але всі бажаючі зможуть зробити пожертву. Всі зібрані кошти підуть на допомогу дітям загиблих бійців батальйону Айдар, бійцем якого є і Надія. Також можна буде передати лист, адресований Надії Савченко.

Цей фільм – продовження дослідження Володимира Тихого (головного режисера проекту "ВАВІЛОН'13"), який разом із багатьма однодумцями документально фіксує новітню історію України.
У жовтні одразу в десяти містах України відбувається показ нової документальної стрічки режисера, сценариста й продюсера Володимира Тихого про Надію Савченко.

Рівне потрапило до цього "потягу" вже у той час коли він був на ходу. Проте незважаючи на це нашому місту все ж вдалося заскочити до "останнього вагону" цієї подорожі й стати одинадцятим містом, яке побачить цей фільм.

Український пілот Надія Савченко вже стала найбільш значущим символом боротьби за свободу України та оборону від зазіхання ворогів. Її історія полону - найдзвичайно болюча для українців. Драма Наді та її сім’ї сприймається дуже близько кожним українцем, адже ті, хто утримують її в полоні, холоднокровно руйнують українські міста та селища, несуть горе та завдають болю майже кожній українській родині.

Документальний фільм «НАША НАДІЯ» додає деталей до портрету Надії Савченко, розкриває її характер, зазирає у дитинство - і монументальна постать Героя Нашого Часу набуває вкрай особистих й несподівано тендітних рис. На фоні анексії Криму, бойових дій на Сході, про Надю розповідають її мати та сестра, бійці, що воювали разом з нею, та люди, яким не байдужа її доля.
Розпочвлася подорож стрічки «НАША НАДІІЯ» по Україні показом 8 жовтня в Ужгороді, який є найзахіднішою точкою нашої країни.

– Враховуючи все те, що відбувалося навколо нас під час зйомки цього фільму та спираючись на реакцію викликану всеукраїнськими показами проекту "ВАВИЛОН 13", робота над яким продовжується і зараз, наша команда прийняла рішення реалізувати безпрецедентно широку демонстрацію цієї картини саме в кінотеатрах, а не на ТБ-екранах. Ми хочемо поспілкуватися з людьми та представити їм свіжий, незаангажований документальний погляд на події, – розповідає про рішення показати фільм режисер Володимир Тихий.

Фільм розповідає про події, що розпочалися на території нашої країни ще весною, власне, з початку окупації Криму. Режисер фільмував хроніки про схід і про добровольчі батальйони - ще коли Савченко не була головною героїнею. І в процесі роботи з'явилася Надія - як героїня, яка уособлює ідею добровольчих батальйонів та громадської ініціативи.
 

Ключові слова: 

Коментарі

пісєц то -ти,такий бридкий і козломордий..ти,їй по-вашому,і падмєтки не годишся.Людина з переконанням і воїн.А ти годен,хіба з бездомними псами через отруту воювати,внук шарікова,і срати в тирнеті...

Писец, героиня, прям мученица. Вы издеваетесь со своей Надей?
P.S. Больным АТО_головного_мозга с криками "чому не в АТО" просьба не беспокоить.

якщо не буже політичного забервлення від Блоку Юлії Тимошенко - то можна сходити

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.