У Березнівському районі бюджетні установи відмовляються від природного газу

10 закладів охорони здоров’я, 4 школи та один дитсадок Березнівського району планують цьогоріч відмовитися від імпортного палива. Так, у п’ятнадцяти бюджетних закладах замінять природний газ альтернативним – опалювати планують за допомогою дров та електрики. Із місцевого бюджету на це передбачили більше півтора мільйона гривень.

Наразі роботи із заміщення природного газу провели в 5 медзакладах району – у селах Малинськ, Прислучі, Тишиця, Яринівка та Моквин.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, цьогоріч реконструювано котельню і в КП «Березнекомуненергія». Зокрема, на підприємстві замінили аварійний твердопаливний котел з ручною подачею палива на механізований. Також у цій котельні запланували встановити  ще два сучасні твердопаливні котли. На їх закупівлю із міського бюджету передбачили понад мільйон гривень.

Водночас, аби зменшити витрати газу, теплові мережі оснащуватимуть попередньоізольованими трубами. У результаті таких модернізацій підприємство економитиме газ в середньому до 50 відсотків в рік.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.