На Рівненщині змагались шахісти

11-12 жовтня в Дубровиці відбувся 8 етап Кубка Рівненської області з шахів 2014 року за підтримки Радикальної партії Олега Ляшка, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. Незважаючи на віддаленість від обласного центру турнір видався представницьким. В боротьбі за звання кращого змагалися 38 учасників. Крім Дубровицького району були представникиБерезнівського, Володимирецького, Корецького, Костопільського, Сарненського районів, міст Рівне, Кузнецовська та Червонограда.

В підсумку з результатом 8 очок з 9 можливих переможцем став Боришкевич Роман, 2 місце в Сєдлова Віктора (обоє з Рівного), 3 місце в Котовського Віктора з Червонограда. Кращі інтелектуальні спортсмени отримали цінні призи та здобули бали в загальний залік Кубка області (1 місце – 10 балів, 2 місце – 8, 3 місце – 6, ..., 8 місце - 1).

Після 8-х етапів обласної шахової серії Гран-Прі найбільшу кількість балів мають Боришкевич Роман та Кохно Олександр – по 44, в Петренка Олександра - 26, в Матвійчука Олександра –23 (всі з Рівного). Всього спромоглися здобути бали близько 20 спортсменів.  В боротьбі за головний кубок учасникам зараховуються 6 кращих очкових здобутків за результатами 11-х окремих турнірів.

В 2014 році обласні кубкові баталії вже відбулися в Рівному, Здолбунові, Млинові, Володимирці, Березному, Клесові та Кузнецовську.Наступний подібний шаховий захід відбудеться 08-09 листопада в Сарнах. Два заключних етапи пройдуть в Дубно та Острозі.

З метою залучення якнайбільшої кількості людей до занять інтелектуальним видом спорту Рівненська обласна федерації шахів (Президент – Ковальчук Володимир) з допомогою партнерів проводить шахові змаганння у всіх куточках Рівненщини. Про це повідомляє Федерація шахів в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.