Курсанти Острозького військового ліцею склали клятву на вірність Батьківщині

Урочиста посвята 65 новачків у ліцеїсти Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою  відбулась 11 жовтня. Їх привітали заступники голови обласної ради Степан Павлюк та голови облдержадміністрації Тарас Пустовіт, повідомляє прес-служба облради.

- «Борітеся – поборете» - писав український пророк Тарас Шевченко, тож це особливо стосується вас – майбутніх захисників України. Ніхто не буде до нас дослухатись, іти на поступки, допоки ми не будемо у боротьбі захищати свою землю. Тож вам необхідно навчатись воювати, вміти воювати, «Чужого навчайтесь та свого не цурайтесь» - ще раз процитував Тараса Шевченка, даючи настанову курсантам Степан Павлюк.  Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою - це навчальний заклад для дітей, які мають амбітні плани і надії, прагнуть оволодіти системою знань і навичок , та готуються присвятити своє життя служінню Батьківщині.Основна мета ліцею - дати учням фундаментальну підготовку, яка сприятиме вступу випускників до вищих військових навчальних закладів Збройних сил України Заклад і раніше користувався авторитетом серед юнаків, які у майбутньому хотіли стати військовим, а сьогодні актуальність такого закладу та професії воїна лише зросла. 

Щоб стати ліцеїстом хлопці витримують значний конкурсний відбір. Загалом тут навчається 130 курсантів, умови навчання яких наближені до військових. Фінансується заклад з обласного бюджету, відтак навчаються тут мешканці Рівненщини. Але бажаючих навчатись значно більше, багато з інших областей України. Наразі постала необхідність у розширенні ліцею, але зробити це проблемно – не вистачає приміщень. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.