У Рівному стартує МЕГАконкурс "Моя автоластівка - 2014"

Для кожного водія День автомобіліста є великим та урочистим днем. Адже, окрім коханої жінки у нього є ще одна "ластівочка" - його автомобіль, його гордість та пристрасть. Тому  до дня автомобіліста, який святкують  26 жовтня, сайт чесних новин "ВСЕ" разом із магазином автозапчастин "Вен Авто" організовують МЕГАконкурс "Моя автоластівка - 2014".

Ми переконані, що автомобіль кожного водія заслуговує титулу найкращого. Тому до Дня автомобіліста, надсилайте своє фото разом із "ластівочкою" та вигравайте чудові призи від організаторів!

ФОТО ВСІХ УЧАСНИКІВ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Всі, хто надішле фото до 23 жовтня включно на електронну адресу: vserivne@gmail.com автоматично стають учасниками МЕГАконкурсу. Світлини рівненських автомобілістів будуть розміщені у конкурсному альбомі "Моя автоластівка - 2014".

Переможці будуть обрані шляхом голосування читачів сайту "ВСЕ" (учасники, які наберуть найбільшу кількість голосів займуть 1 та 2 місця). Голосування розпочнеться 24 жовтня і триватиме впродовж 3 днів. Також організатори "Моєї автоластівки - 2014" залишають за собою право обрати ще одного переможця.

Голосування триватиме до 26 жовтня 2014 року. Всі три переможці МЕГАконкурсу отримають від "Вен Авто" набори для зимового догляду за автомобілем.

Тому водію, часу даремно не гай – фото автоластівки на конкурс надсилай! 

Також нагадаємо, що у магазині автозапчастин "Вен Авто", який знаходиться по вул. Струтинської, 20 проходить чудова акція: кожним десяти першим покупцям знижка -5 % щодня. Акція діє до 31 жовтня.