Рятувальники з усієї України проводитимуть на Рівненщині навчання

Рятувальники з усієї України проводитимуть на Рівненщині тактико-спеціальні навчання. На теоретичні та практичні заходи, які триватимуть два дні, до Рівного також з’їдуться представники усіх обласних держадміністрацій.

Як повідомили з РОДА з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Рівненській області, відкриття зборів розпочнеться о 9 годині 15 жовтня у Рівненській ОДА (каб.601) за участі першого заступника голови ОДА Юрія Приварського та заступника голови ДСНС України Василя Стоєцького.

У програмі заходів зокрема:

О 10:00 – засідання регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції, за участю керівника Міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб Василя Стоєцького (облдержадміністрація каб. 201).

14:00 – тактико-спеціальні навчання на тренувальному полігоні ГУ ДСНС з ліквідації надзвичайних ситуацій, що характерні осінньо-зимовому періоду (с. Городище Рівненського району).

15:00 – практичні заняття «Заходи з приведення сховища у готовність до використання за призначенням. Особливості технічного обслуговування систем і обладнання» (м. Рівне, вул. Соборна, 11 - захисна споруда Національного університету водного господарства та природокористування).

Підсумують навчальний збір наступного дня, 16 жовтня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.