У Рівному привчають сортувати сміття з дитинства

Сортувати сміття і викидати його в окремий контейнер рівняни навчають дітей з дитинства. Так, до конкурсу «Стань європейцем вже сьогодні», який проводить «Санком-Рівне», долучився маленький учасник – Антон Кундеус.

Мама хлопчика Олена однією із перших звернулася до підприємства з проханням встановити баки для роздільного збору сміття на вулиці Марка Вовчка, 14, де вони проживають, раніше, ніж планувалося. Це й сталося. Відтак, жінка прислала фото свого сина, якого привчає сортувати сміття на конкурс.

Як розповів директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко, контейнери для роздільного збору сміття мали розставлятися у місті згідно плану.

- Коли ж ми почали розміщувати спеціальні сміттєві баки на території, де надаємо послуги, небайдужі до екології рівняни звернулися до нас з проханням встановити їм контейнери швидше. Тому ми вирішили в першу чергу запроваджувати систему роздільного збору сміття, на тих вулицях, де підтримують цю ініціативу. Зараз такі контейнери встановлені майже на всіх вулицях міста, де надає послуги «Санком». Ми вдячні рівнянам, які підтримують сортування і роздільний збір сміття, а також просимо тих, хто ще не долучився до цього бути свідомими та підтримати нашу ініціативу, - зазначив Святослав Євтушенко.

Нагадаємо, «Санком» пропонує рівнянам підтримати екологію свого міста та взяти участь у першому в Україні екологічному конкурсі «Стань Європейцем вже сьогодні». Переможець конкурсу отримає путівку в тур по містах Європи.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно розпочати сортувати сміття у себе в дома, викидати його в окремий контейнер та поділитися своїм досвідом запровадження роздільного збору сміття на фото. Фотографії з інформацією про їх автора можна надсилати у приватні повідомлення на сторінку «Санком-Рівне» в «Фейсбуці», на електронну адресу  mysankom@gmail.com, або приносити в офіс компанії за адресою: м. Рівне, вул. Шевченка, 45 (1 поверх).

Прийом фотографій триватиме з 22 вересня по 1 листопада. Кожному учаснику конкурсу буде присвоєно номер, який ми йому надішлемо. Далі всі учасники будуть запрошені на розіграш. Номерки тих людей, хто прийде будуть вкинуті у лототрон. Таким чином,  переможець буде визначений шляхом обрання одного із номерів в сліпу, який витягне найменший із присутніх на нагородженні.

Наразі до конкурсу долучилося лише два учасники. Поспішайте стати учасником конкурсу і позмагатися за подорож у Європу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.