Житомирянка відправила наркотики у колонію на Рівненщині

Незважаючи на застереження про кримінальну відповідальність громадянам, які намагаються доставити наркотичні речовини на територію установ виконання покарань, заборонені предмети продовжують надходити на адресу засуджених.

Так, днями в Городищенській виправній колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№96) зафіксовано дві спроби передачі заборонених предметів на територію установи.

В одній із них працівниками колонії було виявлено та вилучено поліетиленові згортки, в яких знаходилась речовина зеленого кольору рослинного походження.

- Працівники установи при ретельному огляді посилки, в копченому салі виявили та вилучили чотири поліетиленових згортки з речовиною зеленого кольору рослинного походження. Як вказано на поштовому упакуванні, посилка надійшла від жительки м.Житомир, - розповідає начальник Городищенської ВК Юрій Луцук.

Інша посилка надійшла від жителя Львівської області, в результаті перевірки якої, співробітниками колонії було вилучено,в пластмасовій баночці під назвою «ЙОГУРТ», 20 капсул із порошкоподібною речовиною білого кольору невідомого походження.

Про дані події було повідомлено працівників Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області.

Речовини направлено на експертизу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.