Начальника інспекції з питань захисту прав споживачів Рівненщини розшукує СБУ

Співробітниками УСБУ в Рівненській області розшукується начальник Інспекції з питань захисту прав споживачів у Рівненській області Сич Іван Олексійович, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.3 ст.368 КК України (отримання неправомірної вигоди).

Про це повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області.

Працівниками СБУ викрито та задокументовано 11 фактів систематичного вимагання та одержання начальником Інспекції та його підлеглими хабарів з мереж супермаркетів та АЗС, за сприяння у зменшення розмірів штрафних санкцій та невключення до планів перевірок Інспекції.

Встановлено, що протягом 2013 року керівники Інспекції систематично особисто та через підлеглих працівників одержували від суб’єктів підприємницької діяльності неправомірну вигоду як готівкою, так і талонами на пальне.

5 вересня цього року стосовно Сича І.О. винесено повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.3 ст.368 КК України (отримання неправомірної вигоди).

На даний час, з метою ухилення від кримінальної відповідальності, Сич І.О. переховується від правоохоронних органів.

Водночас, за матеріалами СБУ, Рівненський міський суд визнав винною спільницю начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Рівненській області у скоєні злочину передбаченого ч.4 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України і та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років, із позбавленням права обіймати посади у органах державної влади пов’язані із виконанням функцій держави  строком на 3 роки, із позбавленням 11 рангу державного службовця та іспитовим строком 3 роки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.