На Дубенщині відкрили ще один дитячий садок

14 жовтня, в Свято Покрови, на Дубенщині відкрився Костянецький навчально-виховний комплекс «Калинонька». Це вже десятий дошкільний заклад, відкритий в Дубенському районі цього року та 22-гий дитячий садок, створений за Програмою розвитку дошкільної освіти Дубенщини, яку започаткував голова Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук.

Привітати вчительський колектив, вихованців та їхніх батьків із відкриттям дошкільного закладу до Костянця завітали голова Дубенської райради Олександр Дехтярчук, голова Дубенської райдержадміністрації Руслан Сивий, Мирогощанський сільський голова Надія Чух та начальник відділу освіти райдержадміністрації Галина Вознюк. Гості вручили школі-садочку приємні подарунки: ноутбук, різноманітні іграшки та солодощі.

Навчально-виховний комплекс поєднав в собі школу та дитячий садок, який вже зібрав для виховання 16 дошкільнят. Завдяки створенню НВК костянецькі діти відтепер мають можливість в рідному селі отримувати дошкільну освіту, яка є запорукою наступності виховання і навчання, а поєднання різних рівнів освіти створює гарантії існування невеличкої сільської школи.

Дякуємо Мирогощанському сільському голові Надії Чух та батьківському колективу Костянецького НВК за активну громадську позицію та безкорисну працю задля відкриття освітнього закладу. Добрі справи для розвитку рідного села не забудуться, проте чи не найкращим подарунком стане результат – виховання все нових і нових дітей, які є обличчям нашого майбутнього.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.