На Покрову в Дубно підвели підсумки конкурсу патріотичної пісні

У наш буремний час зростає роль патріотичного виховання учнівської молоді. А пісня є однією із його складових. Тому відродження українських цінностей, до яких належить величезний пласт патріотичних пісень, з кожним роком нашої державності зростає.

Підтримати обдаровану молодь, сприяти розвитку її творчих можливостей, формувати патріотичні почуття і національну свідомість має на меті конкурс патріотичної пісні, який вже 8 рік поспіль організовує Дубенська районна рада.

14 жовтня в районному Будинку культури пройшов фінал конкурсу, в якому взяли участь 14 вихованців закладів освіти району. Зі сцени лунали і повстанські пісні, пов’язані з героїчною історією нашого народу, і сучасні твори про незалежну Україну, і пісні, які народились під час подій на Майдані.

За підсумками журі переможцями стали учні Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів Афанасієва Яна та Ліховенко Світлана (керівник Озірський Р.Ф), Петронюк Аліна та Кравчук Софія із Птицької ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Петронюк Г.А.), учениця Привільненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Якута Наталія (керівник Кириченко Ю.Ю.) та Максимюк Іван, учень Грядківської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Ворачек О.І).

Юні таланти були нагороджені дипломами та цінними подарунками, повідомляє прес-служба Дубенської РДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.