У Рівному презентують "Євромайдан. Хроніка в новелах"

16 жовтня о 18.00 год. у Світлиці обласної бібліотеки (4-й поверх) відбудеться презентація збірки «Євромайдан. Хроніка в новелах».

"Євромайдан. Хроніка в новелах" – це книга, до якої увійшли 28 кращих тексти конкурсу "Новела по-українськи" від журналу "Країна".

Згустки відчуттів, емоцій і сюжетів, які ми ще так добре пам’ятаємо і які варто ніколи не забувати.

До друку книгу підготувала літературна агенція "Discursus".

"Ми не знали, що у повітрі свободи так багато сльозогінного газу. Як ним дихати, ми тільки вчимося потрохи. І дуже не хочеться забувати це вміння", – куратор конкурсу "Новела по-українськи" Олена Павлова.

На презентації будуть присутні автори, чиї новели увійшли до книги: Олександр Подвишенний та рівнянка Оксана Юрченко, а також куратор конкурсу Олена Павлова.

Повний список прізвищ авторського колективу книги виглядає так: Оксана Юрченко, Марія Титаренко, Роман Повзик, Мирослава Терещенко, Оксана Брошнівська, Тетяна Череп-Пероганич, Анна Трохименко, Валія Киян, Алла Танасюк, Юрій Сухарський, Михайло Ломоносов, Григорій Чуб, Олеся Малюванчук, Олексій Чупа, Євген Манженко, Марина Єщенко, Владислав Івченко, Сергій Чирков, Сергій Колінько, Клементій Ковальскі, Наталія Осипчук, Василь Мелешин, Віталія Гук, Оксана Брошнівська, Олександра Бичковська, Юлія Хотинська, Олександр Подвишенний, Володимир Галишин, Любов Сердунич, Альона Вишницька, Анжела Богаченко.

Слід відмітити, що серед авторів книги є також письменник, який гучно заявив  про себе книгою «Бомжі Донбасу» – Олексій Чупа. Цього року разом з «Бомжами…» та книгою «10 слів про Вітчизну» Олексій увійшов до довгих списків конкурсу «Книга року ВВС». Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Нагадуємо: 16 жовтня, 18.00 год., обласна бібліотека (4-й поверх). Вхід вільний

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.