На мистецькій акції у Кузнецовську зібрали кошти для воїнів АТО

14 жовтня в Україні традиційно святкують  Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та річницю створення УПА.  Лейтмотивом святкування в Кузнецовську стала благодійна мистецька акція «Синам України», яка відбулася в холі палацу культури ВП «Рівненська АЕС» перед початком урочистостей та святкового концерту.

Чудові роботи декоративно-вжиткового мистецтва з дерева, скла, бісеру, тканини, ниток та  паперу,  виготовлені учнями навчальних закладів міста та вихованцями будинку дитячої та юнацької творчості, палацу культури ВП «Рівненська АЕС», Кузнецовського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді користувалися попитом містян, які завітали на свято.

Виручені кошти (2 500 тисяч гривень) будуть витрачені на потреби військовослужбовців, які воюють  в зоні АТО.

Святкування розпочалося з виступу народного хору центру дозвілля та молебеня за Україну, який відслужив настоятель Спасо-Покровського храму УПЦ КП отець Віталій Боднар. Отець Віталій побажав кожному любові один-до-одного, адже її так бракує сьогодні, миру і злагоди в сім’ях та державі, завершення бойових дій.

Завершилося свято концертом за участі художніх колективів та окремих виконавців палацу культури ВП «Рівненська АЕС» та центру дозвілля. Про це повідомляє прес-служба Кузнецовської міської ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.