У Здолбунові День українського козацтва відзначили квестом та величезним прапором

14 жовтня на Здолбунівщині відзначили День Українського козацтва та 72-у річницю створення Української Повстанської армії. У Розпочались заходи вшануванням учасників визвольних змагань в урочищі Гурби Здолбунівського району, де було покладено квіти до меморіального комплексу «Пантеон Слави Героїв Гурбенсько бою».

Як повідомляє прес-служба Здолбунівської РДА, по вул. Драгоманова міста Здолбунів відбулась поминальна панахида за полеглими у визвольній боротьбі українського народу та покладання квітів до Пам’ятного Хреста на місці розстрілу в’язнів НКВС.

Також від влади та громадськості району було покладено квіти до меморіальної дошки (вул. С.Бандери) та погруддя Степану Бандері (вул..Шкільна).

На Площі Героїв Майдану біля будинку культури цементників ПАТ «Волинь-цемент» міста Здолбунів о 13.00 год. відбулось урочисте віче з нагоди Дня українського козацтва, де для громадськості було представлено огляд стройового вишколу та патріотичної пісні серед учнів міських ЗОШ та державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», показовий виступ учасників гуртка бойового мистецтва «Спас» Мізоцького центру дітей та юнацтва, показові виступи провідних спортсменів району з вільної боротьби.

О 14.00 год. розпочався районний фестиваль патріотичної пісні «Воля», посвята в соколята дитячої юнацької організації «Соколиний кіш ЗОШ № 1, інтелектуально-динамічна гра для юнацтва «Патріотичний квест» (у міському сквері), виставка-презентація «Здолбунівщина: шляхами української звитяги», виставка плакату за роботами Ніла Хасевича, «Вернісаж на Покрову» художньої студії районного будинку культури, виставка виробів з природного матеріалу «Україна понад усе», фотовиставка «Революція гідності», презентація скаутської організації «Пласт», виставка карикатур Віктора Голуба, книжково-ілюстративна виставка та вікторина «Козаку найперше – воля, козаку найперше – честь», розіграш святкової лотереї, частування козацьким кулішем.

Також в рамках святкування Дня козацтва та 72-ї річниці створення Української Повстанської армії на Площі Героїв Майдану біля будинку культури цементників ПАТ «Волинь-цемент» було розгорнуто Державний Прапор України розмірами 140 м/60 м.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.