Володимир Коваленко: "Зупинка "Рівнеазоту" завдасть чимало проблем для міста"

Депутати Рівнеради зібралися сьогодні на позачергове засідання сесії. Розглядатимуть вони всього одне питання "Про звернення Рівненської міської ради з приводу зупинки бюджетоутворюючого підприємства Публічне акціонерне товариство "Рівнеазот".

Як зазначив головний інженер "Рівнеазоту", депутат міської ради Володимир Коваленко, робота підприємства для міста надзвичайно важлива.

- Наразі "Укргаз" не має права забирати газ, який є у запасі "Рівнеазоту" без його згоди. Ми не просимо ніякої допомоги у держави, а просто просимо, щоб нам не заважали працювати. Сьогодні на підприємстві працює близько 4000 людей, які при його зупинці залишаться без роботи. Також "Азот" забезпечує мінеральними добривами не лише Рівненщину, а й Україну. Окрім того, підприємство сплачує велику кількість податків. І в той час, коли багато підприємств припиняють свою роботу, "Рівнеазот" розвивається та інвестує у своє виробництво. А для надійного забезпечення мінеральними добривами селян України на теритої держави було побудовано 30 складів, щоб селяни могли купити добрива ближче до місця проживання. Ще одна важливість "Рівнеазоту" - це очисні споруди, які очищають стоки. Якщо ж газу не буде, то приміщення неможливо буде нагріти, відтак всі стоки будуть скинути в річку "Горинь". Якщо ж буде зупинений завод, то очистку проводити буде нікому. Те ж що зараз склалося навколо "Рівнеазоту" немає ніяких юридичних підстав і це будуть великі проблеми для міста, - зазначив Володимир Коваленко.

Ключові слова: 

Коментарі

Пан Заблуда і Ко швидше переживають не за 4000 працівників, а за свій гаманець та всю Донецьку родину, яка приїхала вслід за ним. Таке корито можуть забрати!!!

Цікаво як у своїх квартирах без каналізації Ви "комфортно та тепло" жити збираєтеся?

А нестача газу в Україні для опалювання квартир, диятчих садків і лікарень призеде до менших проблем?
Нехай Азот працює, а ми 250 тисяч рівнян померзнем. Хіба що буржуйки в квартирах поставимо.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.