Депутати міськради просять Президента не зупиняти "Рівнеазот"

Депутати Рівнеради прийняли рішення "Про звернення Рівненської міської ради з приводу зупинки бюджетоутворюючого підприємства Публічне акціонерне товариство "Рівнеазот". За це рішення проголосували одноголосно 29 міських обранців.

Зокрема, у зверненні, адресованому Президенту України Петру Порошенку та премєр-міністру України Арсенію Яценюку, зазначається наступне:

"

Рівнерада занепокоєна рішенням уряду щодо заборони подачі природнього газу для технологічних потреб хімічних підприємств України, що призведе до зупинки підприємства ПАТ "Рівнеазот", на якому працюють 4000 рівнян.

У минулому році підприємство сплатило 450 мільйонів гривень податків і платежів до бюджетних рівнів з 1,1 мільярда гривень, зібраних на території міста.

Крім того, можуть припинити роботу каналізаційні очисні споруди цього підприємства, які очищають 70% господарсько-фекальних стоків міста.

Все це призведе до погіршення фінансового стану міста, зростання соціальної напруги і непередбачених екологічних наслідків у регіоні.

Беручи до уваги зазначене вище, переконливо просимо вас вжити всіх необхідних заходів для попередження зупинки надзвичайно важливого для міста та регіону підприємства ПАТ "Рівнеазот". Сподіваємося на ваше розуміння".

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.