Вадим Павлюк: «Відповідально ставтеся до вибору професії і усвідомлюйте свою кінцеву мету у житті»

Максимум живого спілкування та конструктивних зустрічей з рівнянами - саме так можна охарактеризувати стиль передвиборчої кампанії кандидата в народні депутати України від Рівного, самовисуванця Вадима Павлюка.

Будучи корінним рівнянином, пан Павлюк вже понад двадцять років є директором підприємства «Моріон-Сервіс», на якому працює близько тисячі мешканців нашого міста. Чимало серед них і молодих людей.

Саме зустрічам зі студентами Рівненського державного гуманітарного університету та Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Вадим Павлюк приділив чимало часу, аби відповісти на їхні далеко непрості запитання та ознайомити з тезами власної передвиборної програми.

Відповідально ставитися до вибору професії і усвідомлювати свою кінцеву мету у житті закликав студентство Вадим Павлюк. За його інформацією, у нього на підприємстві у сфері торгівлі працює кілька десятків молодих людей з дипломами юристів, економістів, психологів, котрі змушені працювати у сфері торгівлі.

Така ситуація є просто неприпустимою в Україні і це потрібно змінити. Тому підготовка молоді за спеціальностями, які диктує ринок праці, гарантоване право на перше робоче місце - основне, що насамперед держава повинна надати «майбутньому України» і ці положення чітко зафіксовані в передвиборній програмі рівнянина Вадима Павлюка.

Однак під час бесіди саме з молоддю тема війни та допомоги армії студентство цікавила найбільше. На питання: "Скільки дав для перемоги?", Вадим Степанович зазначив, що з моменту початку бойових дій на Донбасі, його підприємство регулярно спрямовує кошти на підтримку військових, різних благодійних фондів, волонтерського руху, лікування поранених солдатів та офіцерів. Це, як зізнався Вадим Павлюк, стало звичайною процедурою, про яку з власної скромної вдачі він не горить бажанням афішувати на кожному стовпі. Втім зрозумів, що під час передвиборчої агітації ця річ є вкрай важливою і побоюється, аби ключовим критерієм у виборі рівнян свого представника до парламенту не відіграла лише тема війни та допомоги армії. Адже, на думку Вадима Павлюка, допомоги потребує насамперед українська економіка, яка і оздоровить армію.

Відтак, перший законопроект, який у разі його обрання народним депутатом Вадим Павлюк буде лобіювати - погашення зовнішнього боргу України за рахунок сплати одноразового податку заможними громадянами, в залежності від доходів кожного. Насампепред це стосується наших олігархів, котрі б не стали тими, ким вони є сьогодні в умовах цивілізованої європейської економіки.

Також, допоки ми матимемо таку заздрісну та нездорову політику в адресу України з боку Росії, доти українцям у себе буде важко створити належні умови життя у всіх сферах. Тому, вважає Вадим Павлюк, «Карфаген повинен бути знищений!». Рівнянам же радить обирати до Верховної Ради своїх земляків, котрі народились у місті, бігали його затишним вуличками і знають як його історію, так і його гострі потреби. Вибір за Вами, рівняни!!

на правах реклами

Ключові слова: