Рівняни пікетували господарський суд

Кілька десятків людей прийшли сьогодні під стіни Рівненського господарського суду, аби відстояти свої житлові права. Мешканці будинку, що на вулиці Соборна, 257 вимагають, щоб їх будинок передали у комунальну власність міста Рівне.

Як розповідають мешканці будинку, зять рівненського екс –регіонала Василь Немеш, хоче привласнити будинок на вулиці Соборній, 257.

- Кожен має право на своє житло. Ситуація склалась таким чином, що з'явився новий власник, фірми "Агробуд", яка була зареєстрована у Рівному тепер із директором Немош – це зять Сороки, зареєстрував фірму "Агробуд" в Ужгороді. Таким чином наш будинок перейшов до нового власника в Ужгород. Ми хочемо, щоб наш будинок передали у комунальну власність міста. Нас підтримали депутати міської влади, тепер це рішення новий власник хоче скасувати у суді, - розповідає Оксана Зубриліна.

У 1978 мешканці почали будувати будинок самотужки. Зараз  179-квартирний будинок люди готують до зими за власні кошти.

- У будинку є проблеми з електрикою, водою і звернутись ми ні до кого не можемо. Ми хочемо, щоб за нами закріпили ЖЕК, ми згідні платити за комунальні послуги. А зараз ми не розуміємо що відбувається, тому що з'явився новий власник і хочуть нас вигнати на вулицю, - розповідає рівнянка Євгенія.

Депутат Рівнеради по виборчому округу №5 Олександр Нестерук вже третій рік намагається допомогти людям:

- Ця ситуація виникла тому, що змінився власник. Власник зареєстрував будинок на асоціацію "Агробуд" в Ужгороді, звідки сам родом. У будинку є декілька десятків квартир неприватизованих, а також нежитлові приміщення. Я думаю це все зроблено для того, щоб вкрасти квартири у людей, виселити їх.

Представник Агробуд-Рівне Володимир Янчук переконаний, що у цій ситуації діють класичні рейдери:

- З березня 2014 року неодноразово відбувались засідання у різних судах та різних інстанціях. Але Вищим господарським судом поставлена крапка щодо дій класичних рейдерів, які хотіли захопити асоціацію "Агробуд" і фактично захопили її, в тому числі, й майно асоціації – це багатоквартирний будинок Соборна, 257. Однак, учасники асоціації створюють нові справи, перереєструвались у місто Ужгород, Закарпатської області. Там вони між собою розіграли спір і тепер стоїть питання про перегляд справи вищого господарського суду і фактично заволодіння майном мешканців асоціації, яке здобувалося людьми напротязі 50 років. Абсолютно законне рішення прийняв Вищий господарський суд і будь яких підстав переглядати його за допомогою інших судів Закарпатської області немає.

Нагадаємо, що Асоціацією Рівне-Агробуд у власності якої був будинок керував Новосад Сергій. Після надання ним згоди передати будівлю у комунальну власність міста, його було незаконно переобрано.

Наразі цю посаду займає зять рівненського екс–регіонала нардепа Миколи Сороки Немеш Василь, який перереєстрував це підприємство у місті Ужгород.

Якщо інша сторона конфлікту хоче висловити свою позицію, сайт "ВСЕ" готовий її опублікувати.

Далі буде...

Коментарі

Судячи з фото пікетували Господарський суд, що на Набережній :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.