Робота радивилівського комбінату хлібопродуктів під загрозою

Підприємство, яке на чверть наповнює бюджет Радивилова, має серйозні проблеми. Про це проінформували Михайла Кириллова під час відвідин Радивилівського комбінату хлібопродуктів. Як повідомив директор підприємства Віктор Железняк, відповідно до Податкового кодексу, вони вимушені двічі сплачувати ПДВ – коли купують сировину та коли продають готову продукцію. А це збільшує собівартість продукції та зменшує конкурентноспроможність підприємства.
 
У той же час приватні підприємства сплачують ПДВ лише один раз. Тож це основна проблема на одному з найбільших бюджетоутворюючих підприємств Радивилова та району. На жаль, її вирішення не залежить від обласної ради, тож Михайло Кириллов пообіцяв керівнику підприємства звернутись до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України з проханням внести зміни до Податкового кодексу, щоб всі підприємства незалежно від форми власності працювали в однакових податкових умовах.

Директор підприємства, депутат облради Віктор Железняк на місці ознайомив високих гостей з діяльністю комбінату хлібопродуктів. Тут працює 180 чоловік, середня заробітна плата складає 2950 грн. в місяць. Для Радивилівського району це досить високий показник. Комбінат виготовляє муку, комбікорм, макарони, крупи – гречану, перлову, ячневу, пшеничну та інші.
 
Але допоки неузгодженості в Податковому кодексі не усунуті, підприємство повинне працювати. Тож його директор Віктор Железняк просить голову облради сприяти в участі комбінату у тендерах на закупівлю продуктів харчування для комунальних закладів обласної ради.

- Незважаючи на те, що країна перебуває фактично у стані неоголошеної війни, ми будемо шукати можливості для вирішення проблеми. В тому числі шляхом поставки продукції комбінату в комунальні заклади облради – школи, інтернати. Це дозволить зберегти людям робочі місця, збільшить надходження до місцевих бюджетів, - підсумував Михайло Кириллов.

Ключові слова: 

Коментарі

Не зрозуміло, про які зміни до Податкового Кодексу просить директор Радивилівського комбінату хлібопродуктів? Наразі ПДВ, сплачене постачальникам, так званий податковий кредит, зменшує суму ПДВ, яка обраховується з продажів, тобто податкове зобов,язання. Стаття 200.1 ПКУ говорить: "Сума податку, що підлягає сплаті до Державного бюджету, визначається як різниця між сумою податкового зобов,язання звітного періоду та сумою податкового кредиту такого звітного періоду. Отже, двічі ПДВ ніхто не сплачує - норма закону одна для всіх підприємств, і державних, і приватних. Редакції слід було б проаналізувати інформацію цієї статті перед її поширенням - ЗМІ не слід сіяти необгрунтовану паніку в рядах інших керівників та бухгалтерів підприємств!

Може "підприємець" не всі коми розставив- проте він правий.При господарській операції з купівлі Податковий кодекс передбачає відшкодування ПДВ, а аж ніяк його сплату.

Якщо ти носками торгуєш на ринку дикого то це ще не означає що можеш комусь щось казати і когось запевняти, що розумієшся краще від інших. Для початку навчися текст добре читати, вивчи, що таке розділові знаки і яка їх роль у правописі. Щодо податкового кодексу, якщо вважаєш що він правильний то йди і застрелься

Найбільшою загрозою для даного підприємства є його тупий директор -депутат, який не може вивчити Податковий кодекс і замість того щоб при купівлі відшкодовувати ПДВ його нащось сплачує. А найбільшою загрозою для області є ще тупіший начальник цього депутата такий собі голова Кіріллов, який протупився на всю область, що буде звертатися до Верховної Ради щоб змінити Податковий кодекс, який в цьому питанні не треба міняти. Оце посміховисько! Хто нами керує ???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.