На Рівненщині відразу дві ОВК змінили голів напередодні виборів

Тривають ротації в керівному складі окружних виборчих комісій Рівненської області. Одразу у двох ОВК змінився керівний склад: новим головою 153-ої виборчої комісії став Кондрачук Сергій Юрійович, ОВК № 154-го округу очолила Панкевич Оксана Вікторівна.

Десятого жовтня Політична партія «Правий сектор» замінила голову Дзюбака Єгора Филимоновича на Панкевич Оксану Вікторівну. Вже 13 жовтня пані Панкевич склала присягу та приступила до виконання своїх повноважень. Оксана Вікторівна Панкевич народилась 1990 року, проживає у м. Дубно. Закінчила Волинський національний університет ім. Лесі Українки. Член громадської організації «Правий Сектор». Досвіду роботи в ОВК не має. Наразі це вже третя заміна голови комісії з початку її роботи.

Постанова про заміну голови окружної виборчої комісії 153-го виборчого округу ЦВК оприлюднила 15 жовтня. Тепер обовязки голови комісії виконуватиме Кондрачук Сергій Юрійович. Це теж третя заміна голови окружної комісії 153-го виборчого окргугу з початку її створення.  

До цього моменту на позачергових виборах народних депутатів України Сергій Кондрачук був простим членом ОВК № 153 від Політичної партії  «Удар». А вже головою комісії він став за поданням Політичної партії ВО «Свобода». Колишній голова Ткачук Дмитро Петрович наразі виконує функції рядового члена окружної комісії. Це вже третя виборча кампанія, на якій Сергій Кондрачук займає головну посаду на ОВК. На виборах народних депутатів України у 2012 році він очолив виборчу комісію 154-го округу, на президентських виборах 2014 року – був головою ОВК № 155. У 2012 році Сергій Юрійович отримав найвищу нагороду від ЦВК – Почесну грамоту за зразкову організацію проведення виборів, у 2014 році за його головування ОВК 155 стала першою комісією,  яка опрацювала 100% протоколів ДВК в Україна.

Про це повідомили у ГМ «ОПОРА».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.