Вчителі-переселенці зі сходу працюють у Рівному

Навчальні заклади області поповнились новими педпрацівниками. На учительські посади працевлаштовані четверо мешканців Донецької та Луганської областей. Один педагог нині працює у  Клеванській спеціальній  школі- інтернат № 1  І-ІІІ ступенів, ще один мешканець  східних областей отримав роботу у Рівненські Малій Академії Наук учнівської молоді,  решта  двоє працює у загальноосвітніх навчальних закладах Рівного.

Довідково: За оперативними даними відділів, управлінь освіти районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, загальна кількість дітей дошкільного віку, які вимушено переїхали до Рівненщини  з АР Крим та районів проведення АТО, та які зараховані до дошкільних навчальних закладів складає 92 особи.

Кількість дітей, які на сьогодні навчаються у ЗНЗ Рівненщини становить 485 осіб. Найбільше школярів, які внутрішньо переміщені навчаються у Рівному.

У вищі навчальні заклади області вступило 23 абітурієнта та  переведено студентів.

У ПТНЗ області вступило 11 учнів та переведено на навчання 1 учня.

У гуртожитках вищих та професійно – технічних навчальних закладів, окрім внутрішньо переміщених студентів проживає 43 особи з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО. Про це повідомляє управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.