Рівненські піротехніки поїхали на Донбас

17 жовтня у Донецьку область вдруге вирушила група піротехнічних робіт в складі 5 чоловік та група інженерних робіт в складі 2 чоловік аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області. Рятувальники продовжать виконувати роботи з очищення від вибухонебезпечних предметів звільнених територій населених пунктів та надавати допомогу у відбудові інфраструктури міст та населених пунктів у Луганській та Донецькій областях.

Керівництво Головного управління Держслужби з НС перевірило готовність рівненських рятувальників до виконання завдань за призначенням на Сході країни.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Рівненській області, заступник начальника Головного управління Держслужби з НС полковник служби цивільного захисту Ігор Михальчук, поспілкувавшись з кожним рятувальником, що вирушає у небезпечний регіон, особисто переконався у забезпеченні необхідними засобами індивідуального та медичного захисту особового складу і всім необхідним екіпіруванням, зокрема і зимовим одягом. Крім того, у рятувальників було перевірено наявність всіх необхідних документів для прийняття участі у виборах до Верховної Ради України.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.